Osłonka Cicha Przystań

Cicha Przystań to nowa przystań w Osłonce, położona w bezpośrednim sąsiedztwie przystani Pętli Żuławskiej i nigdy nie dokończonej Stanicy Wodnej w Osłonce.

Przystań składa się z części nadwodnej - są to dwa pomosty - jeden stały - wybudowany dla Stanicy Wodnej Osłonka i totalnie zrujnowany - został wydzierżawiony i odbudowany przez gospodarza Cichej Przystani. Drugi - to pomost pływający, który niegdyś był ustawiony w Rybinie i tamże jako zniszczony został wyłączony z eksploatacji i przeholowany do Osłonki. Oba pomosty wyposażone są w polery cumownicze. Cumujemy burtą.

W części lądowej Cicha Przystań - jako jak na razie jedyna na Szkarpawie - dysponuje barem w którym można dostać ryby złowione przez właściciela przystani. Na miejscu można wynająć domki-apartamenty  oraz łodzie wiosłowe z przyczepnymi silnikami.

Cicha Przystań Osłonka - tel. 604-915-404

Piotr Salecki (maj 2020)

Cicha Przystań Osłonka. Na pierwszym planie pomost pływający, dalej pomost stały. Ostatni, trzeci pomost należy do przystani Pętli Żuławskiej. Foto Piotr Salecki (maj 2020)

Cicha Przystań Osłonka - pomost pływający. Foto Piotr Salecki (2020)

Cicha Przystań Osłonka - pomost stały. Fot. Piotr Salecki (maj 2020)

Cicha Przystań Osłonka - pomost stały (dawniej należał do niewykończonej i nigdy nie uruchomionej do końca Stanicy Wodnej OSłonka). Foto Piotr Salecki (maj 2020)


Cicha Przystań Osłonka - pomost pływający - fot. Piotr Salecki (maj 2020)

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź