Szałkowo - Maribo

Przystań Maribo położona jest na wschodnim brzegu Jezioraka, w Szałkowie. Dwa długie, prostopadłe do brzegu pomosty. Pomost północny wyposażony jest w boje cumownicze, natomiast do pomostu południowego cumujemy burtą lub do rozgraniczających stanowiska cumownicze mniejszych pomostów. Na przystani można podłączyć się do prądu i nabrać wody, są toalety i prysznice. Można rozpalić ognisko.

Maribo: 14-200 Szałkowo; 11a,
tel.
89 648 27 01, 669 441 440.
Piotr Salecki (listopad 2016)

Maribo Szałkowo - fot. Piotr Salecki (sierpień 2016)


Maribo Szałkowo - fot. Piotr Salecki (sierpień 2016)


   
 Podziękowania dla przystani Pod Omegą w Iławie, Związku Gmin Jeziorak w Iławie i Andrzeja Różyckiego (Murfela) i Jerzego Makieły (JurMaka)
Ten artykuł i zdjęcia powstały dzięki dzięki Waszej pomocy. Przystań Pod Omegą udostępniła bezpłatnie infrastrukturę portową a jej właściciele i pracownicy udzielili wszechstronnej pomocy. Związek Gmin Jeziorak udostępnił możliwość bezpłatnego slipowania sprzętu używanego do rejsów. Andrzej Różycki udzielił ogromnej pomocy podczas przygotowania do rejsów. Jerzy Makieła wspierał mnie podczas przygotowania do locyjnych rejsów po Pojezierzu Iławskim i wielokrotnie brał w nich udział.
 
   


Odpowiedzi

Foto dodany przez Gość portalu Pomorski Szlak Żeglarski

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.

Dodaj nową odpowiedź