Informator godziny otwarć mostów, śluz, pochylni 2021

Informator godziny otwarć mostów, śluz pochylni na Pomorskim Szlaku Żeglarskim 2021 już niedługo do Was dotrze. Będzie go można dostać w portach, przystaniach, obiektach hydrotechnicznych i innych punktach. Będzie także dostępny w formacie pdf do wydruku.


Informator godziny otwarć mostów, śluz pochylni na Pomorskim Szlaku Żeglarskim 2021 już niedługo do Was dotrze. Będzie go można dostać w portach, przystaniach, obiektach hydrotechnicznych i innych punktach.
Informator w formacie jpg/pdf do wydruku tutaj: http://www.zalewwislany.pl/rzeki-delty-wisly-petla-zulaw/obiekty-hydrotechniczne/godziny-otwarc-mostow-sluz

W informatorze znajdziecie wykaz wszystkich czynnych obiektów hydrotechnicznych (a także tych w budowie i w remoncie) od Gdańska do Ostródy i Iławy, godziny otwarć, telefony do obsługi, istotne uwagi oraz informacje o nadzorze wodnym.

Druk informatora był możliwy dzięki wsparciu instytucji i firm:

 

Serdecznie dziękuję! Drodzy Czytelnicy, Wy również możecie przyłączyć się do moich podziękowań, wysyłając wyżej wymienionym meila, doceniającego ich wkład w promowanie szlaków wodnych.

Piotr Salecki

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź